Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

OnlineMüzikKursu.com Ailesi Büyüyor

 

ABONELİK VE ÖĞRETMENLİK

 

Yenilenen yüzümüz ile artık OnlineMüzikKursu.com platformu tüm eğitimcilerin ilanlarına AÇILDI. Yapmanız gereken tek şey size uygun aboneliği seçmek ve yan taraftaki formu doldurmak. Ekibimiz size ulaşacak ve belirlediğiniz enstrüman ders ilanları istediğiniz ders içeriği ve belirlediğiniz ders ücretiyle yayına girilecek.

 

FORM DOLDURURKEN DİKKAT EDİLECEKLER

 

- Kimlik Ad-Soyad Bilgisi

- E-posta ve Telefon Bilgisi

- T.C. Kimlik numarası belirtmek istemeyen abonelerimiz 11111111111 olarak doldurabilir.

- Açıklama kısmına, platformda ilan verilmesi istenen enstrüman veya ders bilgisi ve çok kısa olarak özgeçmiş bilgisi yazılması

- (Bireysel Abonelikler İçin) Açıklama kısmına ayrıca, eğitim bilgilerinin yazılması. Platformumuzda ders ilanı açılabilmesi için abonemizin eğitim fakültesi, konservatuvar, üniversitelerin müzik alanındaki diğer fakültelerinden birinden MEZUN olmak şartı bulunmaktadır. Kişinin belirli bir müzik alanında eğitim vermeye ehil olduğunu gösterir MEB ya da geçerliliği kabul edilmiş bir uluslararası sertifika programından edinilmiş bir eğitmen ya da usta eğitici belgesi ile de ilan verilebilir. Tüm bu durumların kısaca açıklama kısmında belirtilmesini rica ederiz.

 

 

BİZE ULAŞIN