Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Online Müzik Kursu

Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

Üyelik Hakkında

Sitemize üye olmak için "Üye Girişi" kısmından “Hesap Oluştur” sekmesine giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri oluşmaması açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sağlıklı gerçekleşmesi için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak enstrüman alışverişi yapmadan önce "Satış Sözleşmesi"ni, eğitim desteği almadan önce “Teslimat ve Eğitim Koşulları”nı dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

 

Kişisel Verilerin Korunması, İşlenmesi, Saklanması, Aktarılması ve Silinmesi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Gnh Müzik Ses Işık Gıda Rek. Tur. İnş. Tar. Hay. ve San. Tic. Ltd. Şti.  tarafından, sitemize girdiğiniz, ad, soyad, mail adresi ve benzeri tüm kişisel verileriniz, üyelik amaçlarıyla bağlı olarak, "Gizlilik, Güvenlik ve Kişisel Verilerin Korunması Metni"nde açıklandığı çerçevede kullanılmak, kaydedilmek, saklanmak, güncellenmek, aktarılmak ve/veya sınıflandırılmak suretiyle işlenecektir.  Bildirilen kişisel verilerinizden bir kısmı, yalnızca ad, soyad ve mail adresi bilgileri ile sınırlı olmak kaydıyla, kullanıcının online sisteme giriş yapabilmesi amacıyla, hesap oluşturulması için Etgi Grup Bilişim Tek. Ya. Do. Bi. Mi. Mü. İn. Ta. İt. İh. T. Ltd. Şti. sistemine girilmek suretiyle paylaşılacaktır. Sitemizde yer alan "Gizlilik, Güvenlik ve Kişisel Verilerin Korunması Metni"ni okuyarak, KVKK ile tarafınıza tanınan haklardan ve şirketimizin kişisel verilerin korunması politikası hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

 


Üyelik İptali

Üyelerimiz dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.

Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra “Bize Ulaşın” ya da “Canlı Destek” sayfalarımızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemiş ise.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunuldu ise
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyor ise.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekârlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme, OnlineMüzikKursu.com ismine, ekibine ve diğer site üyelerine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanı sıra, üyeler de kendi bilgilerinin güvenliğinden münhasıran sorumludur. Sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.


 

Üyelik Sözleşmesi

BİZE ULAŞIN