Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Online Müzik Kursu

Teslimat ve Eğitim Koşulları

TESLİMAT VE EĞİTİM KOŞULLARI

 

Enstrüman Alımlarında Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul veya Antalya depomuza uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından güvenli bir şekilde size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Siparişini edilen ürünün herhangi bir nedenden dolayı stoklarda tükenmiş olması durumunda, mutlaka "Telefon" ile tarafınıza bilgi verilecektir.

OnlineMüzikKursu.com ürün ve hizmet sunan bir e-ticaret sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı anda aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürün stokları tükenebilmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Teslimatlara ilişkin tüm sorularınız için, (0545) 789 07 07 nolu telefondan ya da sitemiz Canlı Destek Hattından ulaşarak destek alabilirsiniz.

 

Garanti ve İade Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki “Bize Ulaşın” ya da “Canlı Destek” bölümlerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Eğitim Paketlerinde Kullanım ve Hizmet Koşulları

OnlineMüzikKursu.com, müzik sanat dalında eğitim ve danışmanlık veren öğretmen, eğitmen ve deneyimli müzisyenleri, kullanıcılar ile bir araya getiren sosyal bir platformdur.

Kullanıcılar, eğitim paketlerini satın aldıktan sonra kendilerine ait özel ders saatlerinde mutlaka online eğitim panelinde hazır bulunmalıdır. Ders süreleri paketlerde açıkça belirtilmiştir.

Zaruri bir sebebin varlığı halinde, bu mazeretin ders saatinden en az 24 saat önce OnlineMüzikKursu.com’a bildirilmemesi durumunda, o ders saati işlenmiş olarak kabul edilecektir.

Eğitimler, eğitici ya da site tarafından yaşanan aksaklıklar haricinde, tam saatinde başlamış kabul edilir ve normal bitiş saatinde sona erdirilir.

 

Teslimat ve Eğitim Koşulları

BİZE ULAŞIN