Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Doğru öğretmenlerle, başarılı yöntemlerle ve güvenilir bir eğitim organizasyonu eşliğinde bir enstrüman öğrenmek çok önemlidir.

Konusu yalnızca müzik eğitimi olan uzman öğretmen kadromuzla

13 yılı aşkın süredir her yaştan sanat meraklısına eğitim veriyoruz.

Kurumsal ve güvenilir altyapısı ile Türkiye'de bir ilk olan 

OnlineMüzikKursu.com platformumuz ile eğitimde sınırları kaldırıyoruz.

Profesyonel ve güvenilir organizasyonumuz ile müzik eğitimindeki tecrübemizi Türkiye'nin tüm illerine hatta Dünya'nın çeşitli ülkelerine ulaştırabiliyoruz.

Derslerimizi bire bir ve canlı olarak yapıyoruz. Hiçbir paketimizde, hazır içerikler sunmuyoruz. 

Her öğrencimize kendi seviyesi, ilerleme durumu ve hedefleri doğrultusunda ona özel ve uygun eğitimleri sunuyoruz.

 

Yenilenen yapımızda artık eğitim kadromuz çok daha geniş ve öğrencilerimiz doğrudan öğretmenleri ile iletişime geçebiliyor. Bizler en iyi öğretmenleri en yetenekli öğrencilerle buluşturuyoruz.

 

Öğrencilerimize ise hayallerine doğru adım atmak ve keyifle çalışmaktan başka bir şey kalmıyor.

OnlineMüzikKursu.com, İDİL MÜZİK® tescilli markasının bağımsız bir Franchise kuruluşudur.

Hakkımızda
Hakkımızda

Tanıtım Videosu

Online Müzik Kursu

Neden Biz?

13 YILLIK DENEYİM
13 YILLIK DENEYİM

Ekibimiz, 13 yıldan uzun süredir, enstrüman eğitimi ve satışı alanında tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

BİRE BİR VE CANLI
BİRE BİR VE CANLI

Hiçbir eğitim paketimiz içerisinde, önceden çekilerek hazırlanmış videolar halinde eğitimler sunulmamaktadır.

KURUMSAL VE GÜVENİLİR
KURUMSAL VE GÜVENİLİR

Profesyonel ve deneyimli ekibimizle tüm eğitimlerimizde, kurumsal ve güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.

Online Müzik Kursu Online Müzik Kursu Online Müzik Kursu Online Müzik Kursu Online Müzik Kursu Online Müzik Kursu Online Müzik Kursu Online Müzik Kursu

Online Müzik Kursu

Ne Dediler?

Online müzik eğitimi olur mu demeyin hiç, bal gibi de oluyormuş. Kurdukları kaliteli alt yapı ve sistem ve de donanımlı eğitmenler sayesinde yıllardır hayalini kurduğum şan eğitimimi nihayet alabiliyorum, hem de birebirden çok daha uygun fiyata. Bu imkanı sundukları için Online Müzik Kursu'na çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Eğer hep aklınızda olan bir eğitim varsa hiç çekinmeden bu kursa bir şans verebilirsiniz.

Damla Kocaoğlu

Damla Kocaoğlu

Oyuncu

Özellikle pandemi sürecinde herkesin akıl ve ruh sağlığını korumak için yeni hobiler edindiği bu süreçte yanımızda olduğunuz için çok teşekkürler Onlinemuzikkursu! Güvenilir bi platform, kaliteli hocalar var her zaman yardıma hazır ekibiyle içim rahat bir şekilde herkese tavsiye ederim.

Bahar

Bahar

Mühendis / Hollanda

Tüm dünya olarak çok zor bi dönemden geçiyoruz. Her şey bi anda yarım kaldı derken, online derslerimiz öyle güzel, öyle dolu dolu, öyle verimli ve keyifle geçiyor ki, endişemiz daha ilk derste gitti. Tatlı, sabırlı ve enerjisi yüksek Aybüke Öğretmenimizle müziğimizi öğrenmeye devam ediyoruz. Çok teşekkür ediyoruz Online Müzik Kursu ❤️❤️❤️

Aylin Adaş

Aylin Adaş

Hemşire

Müzik ruhun gıdasıdır sözünü doya doya bize yaşatan, kızımla ilgili ve sevecen bi şekilde ders işleyen sevgili ögretmenimiz, iyi ki varsınız. İyi ki sizlerle tanışmışız...

Buse Dalgıç

Buse Dalgıç

Medo Tente Şirket Sahibi

Pandemi döneminde kızım Lina için güzel bir platform oldu. Bir saat bile olsa öğretmeniyle bire bir ders almış gibi keyif aldı.

Meral Demirezen

Meral Demirezen

Muhasebe

Oğlumuzun 4 yıllık eğitiminde ilerlemesini ve gelişmesini gözlemlediğimiz, kibar ve seçkin öğretmenleri ve yönetim ekibine nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Feray Eyüboğlu

Feray Eyüboğlu

Turizm

Biz ekiple 2015"te tanıştık. Minik tatil sürelerinin dışında hiç ara vermemiştik. Pandemi dönemi ile online dersler hem çocukların dersten kopmalarını engelledi hem de eve hapsedilen çocuklarımız için bir renk, psikolojik bir destek oldu. Programa emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Gülser Tostanoğlu

Gülser Tostanoğlu

Öğretmen

Biz online dersi çok sevdik. Zaman kaybı yok ve çok pratik. Anlatmak istediklerini farklı açılardan anlatabilen, sabırlı, güvenilir ve güler yüzlü bir kadro var.

Berna Aydemir

Berna Aydemir

Antalya

Pandemi sürecinde derslerimizi neredeyse yüz yüze ders alacak verimlilikte geçirdik.Oğlum henüz 7 yaşında olmasına rağmen hem sitenin altyapısı hem de öğretmenlerin çabası ile derslerimizde hayli yol katettik. Çok teşekkür ederim.

Dilber Özbek

Dilber Özbek

Hemşire

Hep beraber yaşadığımız bu süreçte bizi müziksiz bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Hocamla çok verimli çalışmalar yaptık. Hepinize sağlıklı günler.

Dilek İnal

Dilek İnal

Bankacı

Tavsiye ederiz. Ailece çok mutluyuz. Bu zor günlerde kızımıza çok olumlu etkinlik, motivasyon ve kazanım oluyor

Hakan-Ümran Aslan

Hakan-Ümran Aslan

Doktor

Küçük yaşta çocuğun eğilimini belirlemek önemli ama istikrarını tahmin edemezsiniz ve her an bırakma riski ile karşı karşıyasınızdır. Ancak biz o kadar şanslıyız ki gerek İdil Hanım gerek Aybüke öğretmen, kızımın bütün önyargılarını kırarak sabır ve özveri ile 1,5 senedir derslerini heyecanla beklemesini sağladılar. Online devam eden piyano derslerimizin ders gün ve saatlerini kızım iple çekiyor.

Rojda Sarpkaya

Rojda Sarpkaya

Öğretmen

Online Müzik Kursu

Rakamlarla Biz

427 +

Mutlu Öğrenci

15 +

Online Eğitim

30 +

Ürün

5 +

Alanında Uzman Eğitmen

E-Bülten

Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-mail ve SMS ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ve gsm numaranızı ekleyerek kaydolabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN